نرم افزار تلفن گویا (پاسخگوی هوشمند تلفن)

نرم افزار تلفن گویا به منظور دستیابی مراجعین تلفنی به اطلاعات خاص و یا برقراری ارتباط مستقیم میان مراکز و مخاطبان بصورت گویا طراحی شده است. با این امکان، شرکتها یا سازمانها می توانند بدون هیچگونه محدودیتی، اطلاعات سازمانی و خدمات قابل ارائه توسط مرکز را (ضمن طبقه بندی) بصورت گویا و شبانه روزی در اختیار مراجعین تلفنی خود قرار داده و به سادگی این اطلاعات را به روز در آورند. استفاده از سیستم تلفن گویا علاوه بر صرفه جویی در هزینه نیرو همچنین می تواند بطور چشمگیری در زمان پاسخگویی پرسنل به سوالات تکراری و عمومی نیز صرفه جویی کند ...

اطلاع رسانی

این نرم افزار قابلیت ارائه گزارشها و اطلاعات مفید به صورت طبقه بندی شده را دارا می باشد. اطلاعات میتواند گزارشات مالی، خدمات درمانی ، امور اداری در واحدهای مختلف ، آدرسها ، شماره تلفنهای مهم و... باشد.
در این سیستم امکان تعریف طبقه بندی و کدهای مربوط ، به صورت یک سیستم درختی امکان پذیرمی باشد تا افراد به راحتی و با کمترین زمان به اطلاعات مفید خود دسترسی پیدا کنند.

انتقال مکالمه و کنفرانس

این نرم افزار میتواند به صورت یک سیستم اپراتور خودکار عمل کند تا ارتباط افراد با بخشهای مختلف یک سازمان به راحتی برقرارشود .
در این نرم افزار شما می توانید واحدها ، بخشها ، افراد موسسه یا سازمان را با کدهای اختصاصی تعریف کنید تا افرادی که با شرکت یا سازمان تماس می گیرند بتوانند به سرعت به بخش مربوطه متصل گردند. همچنین امکان تعریف یک سری عملیات خاص در شرایط خاص نیز وجود دارد. برای مثال در صورت عدم پاسخگویی یک داخلی می توان برای آن شخص یا واحد ، پیغامگیر یا دریافت فکس فعال شود تا تماس گیرندگان حتی الامکان بتوانند مطالب خود را منتقل سازند.

انتقال مکالمه به خط شهری

این نرم افزار می تواند در شرایط خاص مانند روزهای تعطیل و ساعات غیر اداری برای شرکت ها و موسساتی که نیاز به پاسخگویی 24 ساعته دارند امکانات خاصی را در اختیار بگذارد. این زیرسیستم به شما این امکان را می دهد که در صورت نیاز بتوانید تماس وروردی را بطور نامحسوس به خط شهری یا موبایل خاصی منتقل نمایید.

سیستم صندوق صوتی (VoiceBox)

با این زیر سیستم هر شخص می تواند یک صندوق صوتی برای خود داشته باشد و در شرایط مختلف مانند ساعات غیر اداری وهنگامیکه امکان به پاسخگویی  به تلفن وجود ندارد و یا حتی زمانیکه خط داخلی آن شخص اشغال می باشد پیغام تماس گیرندگان را ضبط نماید تا بعدا توسط صاحب صندوق یا اپراتور، پیغام بررسی گردد و در صورت نیاز پیگیری شود . این پیغامها می توانند آرشیو یا حذف گردد.
در این سیستم افراد بر حسب دسترسی ( مدیر – کاربر – متفرقه ) میتوانند برای افراد دیگر پیغام گذاشته و یا به پیغام رسیده جواب دهند .
لازم به ذکر است شنیدن پیغامهای رسیده می تواند از طریق تلفن و بدون نیاز به کامپیوتر انجام شود و هر شخصی با وارد کردن کد و رمز خود شنیده شوند و پاسخ هرکدام نیز همان لحظه ضبط شود.

ارسال و دریافت فکس

نرم افزار تلفن گویا قادر است فایلهای Fax با فرمت TIFF G3 و TIFF G6 را ارسال نماید ، مدیر سیستم با مشخص نمودن فایلهای مورد نظر در سیستم اطلاع رسان خود ، میتواند فایلهای مربوطه را در صورت انتخاب توسط تماس گیرندگان برای آنها ارسال نماید.
با استفاده از این نرم افزار افراد می توانند فایلهای خود را در محیطهای محتلف آماده و به شماره های خاصی فکس نمایند. در نتیجه دیگر نیازی به تهیه دستگاه فکس برای هر بخش یا واحد نمی باشد و تنها با بصب یک نسخه نرم افزار این امکان برای افراد داخل سازمان مهیا می شود.

سیستم رزرو وقت اتوما تیک

این سیستم برای انجام اعمال رزروآسیون بیمارستانها ، هتلها ، آرایشگاهها و ... قابل استفاده می با شد و بر اساس هر کدام از این اماکن قابل طراحی و تعریف می باشد.


سیستم ثبت پیغام ، انتقادات و پیشنهادات و یا پرسش و پاسخ

در این زیر سیستم امکان ثبت هر گونه پیغام به عنوان انتقاد،پیشنهاد و یا پرسش و پاسخ وجود دارد بطوریکه پس از ثبت هر پیغام یک کد پیگیری به شخص اعلام می گردد و تماس گیرنده می تواند در آینده با وارد کردن شماره پیگیری خود پیغام مدیر یا و یا شخص ذیربط را بشنود.
 

رای گیری و نظرسنجی


در این زیر سیستم قابلیت ارائه گزینه های خاص وجود دارد و تماس گیرندگان می توانند با زدن کلید مربوط به هر گزینه رای و یا نظر خود را ثبت نمایند و در انتها گزارش کاملی از گزینه ها و موارد انتخابی در اختیار مدیر سیستم قرار میدهد.


ثبت سفارشات

این زیر سیستم امکان ثبت هرنوع سفارش اعم از محصولات و یا خدمات خاصی را به تماس گیرندگان می دهد.بطوریکه می تواند با زدن کد مربوط به هر محصول آنرا انتخاب و در سبد خرید خود قرار دهد و در صورت نیاز حتی امکاناتی از قبیل خواندن لیست قیمت بصورت فاکتور را دارا می باشد.
لازم به ذکر است در این زیر سیستم قابلیت تعریف مشتریان خاص با میزان اعتبار خاص نیز وجود دارد و کلیه عملیات کنترلی از قبیل کم کردن اعتبار بر اساس میزان خرید و مواردی این چنین بصورت خودکار امکانپذیر می باشد.


پیگیری هوشمند نتیجه تعمیر و وضعیت

با استفاده از این زیر سیستم امکان پیگیری هر نوع وضعیت از قبیل پیگیری مراحل اداری نامه در دبیرخانه، وضعیت لوازم تعمیری، پی گیری سفارشات خرید، پیگیری نتیجه آزمایشات و مواردی این چنین وجود دارد.


فعال سازی کارت

با استفاده از این زیر سیستم امکان دریافت اطلاعات خاص از تماس گیرندگان و ارائه اطلاعات خاص متناظر با آن را دارا می باشد. این اطلاعات می توانند مواردی از قبیل دریافت شماره سریال و ارائه کد فعال ساز و مواردی از این قبیل باشند.


گزارش موجودی

این زیر سیستم تلفن گویا امکان اعلام موجودی کالا و یا اعتبار بصورت خودکار را دارا می باشد .بطوریکه مقادیر این موجودی ها می تواند از سیستم حسابداری و یا نرم افزارهای اداری مورد استفاده در آن سازمان یا شرکت استخراج شوند.


ساعت گویا

نرم افزار تلفن گویا فارسیکام قابلیت اعلام ساعت بصورت ساعت گویا را نیز دارا می باشد.


 گزارش وضعیت آب و هوا یا وضعیت جاده

این زیر سیستم امکان اعلام وضعیت آب و هوا و یا وضعیت جاده های هر شهر را بر اساس کد شهر دریافتی از تماس گیرندگان را دارا می باشد.لازم به ذکر است کلیه مقادیر و عناوین این می توانند از بانک اطلاعاتی وب سایت آن سازمان یا شرکت استخراج شوند.


 قابلیت گزارش گیری از روی سایت

این زیر سیستم قابلیت ساخت گزارشات آنلاین و ارائه به صورت گویا یا فکس را دارا می باشد.لازم به ذکر است کلیه مطالب این گزارشات می توانند بصورت داینامیک و لحظه ای از بانک اطلاعاتی وب سایت خاصی تولید شوند.


 ارتباط با بانک های اطلاعاتی

با استفاده از این زیر سیستم امکان اتصال به هر نوع بانک اطلاعاتی از قبیل Acces, SQL Server,Oracle را دارد و در صورت نیاز می توان هر نوع گزارشات متنوعی از بانک اطلاعتی خاص ایجاد نمود و در هر قسمت از چارت سیستم گویا با گرفتن کد یا پارامترهای ورودی گزارش یا متن خاصی بصورت پویا تولید و خوانده شود.


 دریافت و ارسال SMS بصورت خودکار

سیستم تلفن گویا فارسیکام قابلیت دریافت و ارسال پیام کوتاه (SMS) را نیز دارد. و هر قسمت از چارت را می تواند طوری طراحی شود که پس از دریافت شماره تلفن همراه آن شخص اطلاعات بصورت پیام کوتاه برای وی ارسال شوند.


 سیستم اعلام بدهی (شماره گیری تلفن مشتریان و اعلام پیغام بصورت خودکار)

این زیر سیستم قابلیت تعریف لیست شماره تماسهای خاص و تعیین پیغام خاص برای هر شماره تلفن را دارا می باشد.
این پیغامها می توانند بصورت پویا (داینامیک) از بانک اطلاعاتی خاصی ایجاد شوند. مانند اعلام بدهی اقساط معوقه بانک ها، اعلام بدهی قبوض پرداخت نشده و گزارشاتی از این قبیل.


 امکان تعریف چارت (ساختار)گویا خاص برای خطوط خاص

این نرم افزار به شما این امکان را می دهد که بتوانید برای هر خط ورودی یک چارت و ساختار مستقل و منحصر با تمامی جزئیات نعریف کنید. این زیرسیستم به شما این امکان را میدهد که جهت سهولت مسیر برقراری ارتباط با ارباب رجوع بتوانید برای هر بخش یا واحد چارت مستقلی تعریف نمایید تا دیگر نیازی به تعریف چارتهای حجیم و تودرتو برای مجموعه های بزرگتر نباشد.


 امکان استفاده تحت شبکه

این نرم افزار برای انجام یک سری عملیتهای خاص امکان استفاده تحت شبکه را نیز فراهم آورده است. مثلا هر شخص یا واحدی در سازمان که دارای صندوق فکس و صندوق صوتی می باشد می تواند با نصب نسخه کلاینت این نرم افزار می کلیه فکس ها و پیغامهای دریافتی خود را از طریق این نرم افزار روئیت کند. ضمناً انجام یک سری عملیتهای خاص از قبیل آرشیو،گذاشتن پاسخ و ذخیره کردن مجدد پیغامها در این سیستم وجود دارد.

ضبط مکالمات

این سیستم امکان ضبط کلیه مکالمات را بصورت کامل و مستقل برای هر خط دارد.مزایای این زیر سیستم  به شرح زیر می باشند:

  • ضبط و ثبت کاملاً نامحسوس مکالمات برای هر خط تلفن بصورت مستقل به همراه تاریخ و ساعت مکالمه .

  •  امکان ضبط شماره تماس گیرندگان (CallerID) برای مراکز تلفنی که این قابلیت را پشتیبانی نمی کنند.

  • ثبت کلیه کلیدهای زده شده بر روی گوشی ها تلفنی افراد.

راه اندازی بصورت CallCenter مستقل

نرم افزار و سخت افزار افزار فارسیکام بسته به نوع ماژول های سخت افزاری  و نرم افزاری این امکان را به شما میدهد که بدون نیاز به دستگاه سانترال بتوانید خود یک دستگاه تلفن مرکزی طراحی و پیاده سازی کنید. این مرکز تلفن بسته به ماژولهای نصب شده خطوط شهری و داخلی بر روی کارت سخت افزاری قابلیت تعریف را دارد.استفاده از این مرکز تلفن مزایای منحصر بفردی برای شما مهیا می کند:

  •     امکان تعریف خطوط داخلی و شهری بر اساس نیاز و سلیقه شما

  •     امکان تعیین شماره های داخلی برای داخلیهای خروجی از سیستم بصورت کاملا باز و دلخواه شما

  •     امکان ضبط کامل و نامحسوس کلیه مکالمات و حتی شماره های گرفته شده بر روی تلفن ها

  •     امکان تعریف سطوح دسترسی به خطوط شهری و داخلی برای هر خط

  •     امکان محدود کردن مدت زمان مکالمات

  •     سرعت بالای انتقال مکالمات

  •     و ...

 گزارشات مدیریتی

با توجه به کلیه مطالب و امکانات سیستم یکی از مهمترین بخشها ارائه گزارشات مدیریتی سامانه تلفن گویا می باشد.این گزارشات بطور کامل و با ریز جزئیات از قبیل ثبت شماره تماس گیرندگان و زمان تماس و حتی گزینه های انتخابی آنها در سیستم را انجام می دهد و در نهایت آنها را در قالب خاص بطور کامل تولید می نماید. ضمنا امکان ارائه خروجی فایل excel از کلیه گزارشات نیز وجود دارد.