ارسال فکس و صوت به ایمیل Voice And Fax To Email

سیستم IVR5 ، بصورت خودکار فکس های رسیده به شماره شما را پیدا خواهد نمود و آن ها را به عکس )تبدیل نموده و به ایمیل شما ارسال می نماید.


 اگرچه ارسال فکس بعنوان روش های قدیمی لحاظ می شود، اما نقشی اساسی در تجارت دارند. با توجه به کامپیوتری شدن بیشتر کارها در سال های اخیر، سیستم ارسال فکس به ایمیل IVR5 یکی از خدماتی است که ما آن را پیشنهاد می کنیم.
سیستم ارسال فکس به ایمیل IVR5 به شما این امکان را می دهد که بدون داشتن دستگاه فکس، فکس های رسیده را در ایمیل خود مشاهده نمایید.
این بدین معنی است که شما می توانید در هر جایی که به ایمیل خود دسترسی دارید، فکس های خود را دریافت کرده و ان ها را ذخیره، چاپ، حذف نموده و یا برای فرد دیگری ارسال نمایید.
سیستم ارسال فکس و صوت به ایمیل Voice And Fax To Email به شما این امکان را میدهد تا بتوانید کلیه پیغامها و فکس های دریاتی مربوط به خود را در ایمیل (Mailbox) شخصی خود دریافت کنید. درنتیجه شما در هرکجا که باشید از طریق اینترنت به کلیه پیغامها و فکسهای دریاقتی خود دسترسی دارید و می توانید آنها را بررسی کنید. همچنین شما می توانید کلیه پیغامها یا فکسهای دریافتی را به چند ایمیل مشخص ارسال کنید. این سیستم فایلهای صوتی و فکس را با فرمتWave و Tiff ضمیمه نامه می کند و با اطلاعاتی از قبیل شماره تماس گیرنده ، تاریخ و ساعت برای صاحب صندوق ایمیل می کند.
زیر سیستم Voice And Fax To Email فارسیکام امکان اتصال به نرم افزار های Share Point و Outlook را نیز دارد و در سازمانها و شرکت هایی که از این نرم افزار ها استفاده می کنند به سادگی قابل استفاده می باشد و نیاز به اعمال تغییرات در سیستمهای نرم افزاری ندارند.
با استفاده از زیر سیستم Voice And Fax To Email فارسیکام شما در واقع یک محل مناسب و امن برای ذخیره سازی و پشتیبان گیری از فکس ها و پیغام ها در اینترنت دارید که در عین حال به سادگی قابل بازیابی و در دسترس می باشند.