سیستم تلفن گویا فارسیکام برای آموزشگاهها

نرم افزار تلفن گویا فارسیکام تمامی ویژگی های مورد نیاز برای هر موسسه بزرگ و یا کوچک آموزشی را دارا می باشد. با استفاده از این نرم افزار  بهره وری و کارایی پرسنل اداری افزایش یافته و ارائه خدمات بدینوسیله انعطاف پذیر و مقرون به صرفه می شود.

این سیستم جهت تسهیل ارتباط مراجعین به آموزشگاه با مسئولین طراحی گردیده است و استفاده از آن موجب می شود تا بخش عمده ای از وقت اداری جهت پرداختن به امور مهمتر آزاد گردد . با این امکان شما می توانید  بدون هیچگونه محدودیتی، اطلاعات و خدمات قابل ارائه توسط مرکز را (ضمن طبقه بندی) بصورت گویا و شبانه روزی در اختیار مراجعین تلفنی خود قرار داده و به سادگی این اطلاعات را بروز رسانی نمایید . استفاده از سیستم تلفن گویا علاوه بر صرفه جویی در هزینه و نیرو ، می تواند بطور چشمگیری در زمان پاسخگویی پرسنل به سوالات تکراری و عمومی و یا انجام اعمال تکراری نیز صرفه جویی کند.

امکانات سیستم :

·         اعلام برنامه های آموزشی(چارت آموزشی)

·         اعلام جلسات ، رویدادهای آتی ، تغییر برنامه ها و ...

·         اطلاعات مربوط به برنامه امتحانات

·         اعلام نتایج امتحانات

·         ثبت نام 

·          امکان یاداوری برنامه ها، جلسات ، تغییر برنامه ها و ...

 

در تمامی موارد فوق سیستم به طور خودکار ارتباط  را برقرار کرده و پاسخ مناسب را به دانشجویان می دهد و کلیه امور فوق بدون نیاز به مراجعه حضوری و اپراتور قابل انجام می باشد.

مزایای استفاده از سیستم :

·     افزایش رضایت مشتری: با افزایش سرعت برنامه ریزی، عدم بروز خطا و اشتباه در ثبت ، جلوگیری از رفت و آمدهای مکرر  و...  می توان بر رضایت مشتری افزود.

·     استفاده کنندگان از این سیستم می توانند در هر ساعت از شبانه روز حتی ایام تعطیل با برقراری تماس با سیستم اطلاعات و خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایند.

·     پاسخگویی به تماس گیرنده در اولین زنگ: بدینوسیله مشتریان شما زیاد پشت خط انتظار نمانده و با اولین تماس به راحتی سیستم تماس را وصل و به آن پاسخ می دهد.

سیستم تلفن گویای مخصوص آموزشگاهها مناسب ترین راه حل برای ارائه خدمات با بهترین کیفیت و ساده ترین روش می باشد.