بازاریابی تلفنی با امکان ارتباط با اپراتور

معرفی محصول از جمله فعالیت هایی است که باید برای آن زمان بیشتر و هزینه بیشتری کرد. چراکه معرفی کامل محصول می تواند در تصمیم گیری خریدار تاثیر بسزایی داشته باشد. 
پرزنت، نمایشگاه  و ... راه هایی هستند برای معرفی محصول  که در عام رواج پیدا کرده. اما روش های مدرن و منحصر به فردی هم وجود دارد که سامانه بازاریابی تلفنی از این نوع راهکار ها می باشد. 
سیستم بازاریابی تلفنی، نوعی  اطلاع رسانی معکوس است که به صورت تماس تلفی با فرد مورد نظر و پخش یک صدای از پیش ضبط  شده کار می کند. هرچند این سیستم به دلیل استفاده از ماشین به جای انسان، چندان عامه پسند نیست، و مردم دوست ندارند با یک ماشین صحبت کنند، اما یکی از راهکارهای نوین در امر بازاریابی به شمار می آید. 
این سامانه می تواند به صورت نامحدود در طول روز تماس های دو طرفه بگیرد و بعد از معرفی محصول و پخش توضیحات لازم شخص شنونده را به اپراتور راهنمایی کند. 
این کار مشتری (شنونده) را در وحله اول متعجب و غافلگیر و سپس کنجکاو می کند.  با این کار برای شنونده ارزش قائل شده اید و مشتری بدون اینکه هزینه ای برایش داشته باشد می تواند چند دقیقه ای را با کارشناس فروش شما صحبت کند. 
کار با این سامانه بسیار ساده و آسان است. کافی است تنها شماره تماس های افراد را در قسمت مشخص وارد کنید. سپس با توجه به متن از پیش مشخص شده تماس ها را آغاز کنید. 
شایان ذکر است شما می توانید زمان تماس را خودتان مشخص کنید. زمانبندی بر اساس تاریخ و ساعت مشخص خواهد شد و در زمان تعیین تماس گرفته خواهد شد.
بازه زمانی مشخصی در سامانه تعبیه شده که خارج از آن تماس ها انجام نمی شود که قابل ویرایش و تغییر است
گزارشات مدیریتی قابل توجهی در انتها برای شما خواهد ماند. تعداد تماس های موفق. تعداد افرادی که به اپراتور وصل شدند. تعداد تماس هایی که مشغول شده  و تماس برقرار نشده و سایر گزارشات مدیریتی که قادر به ارائه نمودار نیز می باشد. 
لذا  سیستم بازاریابی تلفنی هوشمند فارسیکام که  به صورت کاملا یکپارچه، با قابلیت تعیین زمان و تاریخ جهت تماس که صرفه جویی در زمان , هزینه و به صفر رساندن درصد اشتباه را به همراه خواهد داشت پیشنهاد می شود. در حالت کلی بدون وجود این سامانه جهت ارتباط با مخاطب احتیاج به افراد مجرب به اضافه خط تلفن است که اگر در فکر افزایش تماس گیرنده ها باشید ملزم به اضافه کردن نفرات بیشتر با خطوط بیشتر هستید ولی مطلع باشید که  این سیستم قادر است با هر تعداد خط تلفن ( 4 ، 8، 16 ،30 . ...) که بر اساس نیاز خود متصل نموده  به صورت همزمان با مشتریان تماس گرفته مشخصات و تبلیغات از پیش تعیین شده را به اطلاع آنها برساند که این امر تنها به یک اپراتور نیاز دارد.