زیر سیستم تماس معکوس (انتشار پیام صوتی)

شاید تماس های زیادی مبنی بر پخش اطلاعیه، هشدار ، پیام تبریک ، نظر سنجی یا اعلام بدهی به شما شده و شما را از یکسری موارد آگاه کرده باشند.
آیا تا کنون به چگونگی انجام این کار فکر کرده اید. آیا سازمان و یا شرکت شما احتیاج به چنین سیستم مکانزه ای دارد


سیستم تلفن گویای فارسیکام به همراه زیر سیستم تماس معکوس به گونه ای طراحی شده که این تماس ها را به صورت کاملا مکانیزه و دستور عمل کاملا ساده به شما ارائه می دهد. 
گاهی اوقات جهت احترام به تماس گیرنده می شود شماره تماس را ذخیره و خودمان با وی تماس بگیریم. 
شما می توانید تمامی شماره تماس های مورد نظر خود را با توجه به فرمت مورد نظر از بانک اطلاعاتی اصلی خود استخراج و توسط یک فایل Excel  وارد لیست تماس های خود در نرم افزار کرده و با توجه به نوع تماس و اعلام پیام، دستورات و تنظیمات لازم را جهت تماس به شماره های وارد شده بدهید.
نکته حائز اهمیت تعیین زمان تماس می باشد، به این صورت که شما می توانید زمان و تاریخ تماس، از طرف سیستم با شماره مورد نظر را در نرم افزار مشخص نمایید تا نرم افزار در همان زمان تعیین شده تماس بگیرد. همچنین بازه زمانی جهت فعال بودن این زیر سیستم هم در نرم افزار قابل تنظیم است تا خارج از ساعات معمول تماس گرفته نشود. 
تعداد تماس همزمان در نرم افزار تلفن گویای فارسیکام نامحدود بوده و براساس تعداد خطوط در نظر گرفته شده می باشد؛ حتی این قابلیت به شما داده می شود که به طور مثال از 10 خط شهریتان تنها تعدادی خط جهت این کار در نظر بگیرید و مابقی خطوط به حالت اشغال در نیاید. 
این زیر سیستم جهت انتشار پیام و یا اطلاعیه درون سازمانی هم قابل اجرا است. با تعریف شماره های داخلی سازمان و یا شرکت خود می توانید پیام مورد نظر را همزمان به بخش های مختلف اطلاع رسانی نمایید
قابلیت اتصال به بانک اطلاعاتی و استخراج اطلاعات مورد نظر و پخش آن در متن پیغام شما از دیگر قابلیت های این زیر سیستم است.
شایان ذکر است سیستم قابلیت شناسایی خطوط اشغال , پاسخگو نبودن مشترک را نیز داراست و می توانید تعداد تماس ناموفق را مشخص نمایید تا سیستم در حالت های فوق مجدد با مشترک تماس بگیرد