نتايج جستجو

تعداد يافته ها برای عبارت شماره :42

 • نمایش شماره تماس گیرنده Caller ID

  این راه کار به استفاده کنندگان این امکان را می دهد که شماره تماس های دریافتی را بر روی Caller ID مشاهده نمایند ( شماره ای که فرد از طریق آن ارتباط برقرار کرده است). این ویژگی کمک می کند تا فرد و یا واحد تماس گیرنده را شناسایی کنیم. این ویژگی برای انواع سازمان های تجاری کوچک و بزرگ کاربرد دارد.

 • شماره گیری با سیستمهای DTMF و PULSE

 • عملیات خاص بروی شماره تماس گیرنده

  امکان تعریف عملیات خاص بر اساس شماره تماس گیرنده:این قابلیت به شما این امکان را می دهد تا بر اساس شماره تلفن تماس گیرنده و حتی کد شهر تماس گیرنده یک چارت (سناریو) و یا عملکرد خاصی مشخص نمایید تا از این طریق روند پاسخگویی به افراد با سرعت و دقت بیشتری انجام شود.

 • شماره گیری از طریق نرم افزار

  در نرم افزار کلاینت شما این قابلیت را دارید که بعد از ذخیره نام و شماره تماس مشتری جهت تماس مجدد به وی از طریق خود نرم افزار با زدن کلید شماره گیری اقدام به شماره گیری نموده سپس با گوشی تلفن خود شروع به صحبت کردن کنید. این قابلیت جهت تسریع در امر شماره گیری و به صفر رساندن درصد اشتباه در شماره گیری تعبیه شده است.

 • این سیستم قابلیت تماس گرفتن با شماره های خاص و پخش پیام خاصی را دارد؟

  بله، این سیستم قابلیت گرفتن تماس و پخش پیغام خاص را دارد. این پیغام می تواند مبلغ بدهی، دعوت به جلسه، اعلام صورتحساب و مواردی از این قبیل باشد.لازم به ذکر است که کلیه این پیغامها می توانند از بانک اطلاعاتی خوانده شده و بصورت گویا تبدیل شوند.

 • تماس اعتباری

  در این سیستم امکان تعریف کاربران و میزان اعتبار خاص جهت استفاده از خدمات سیستم گویا وجود دارد. بدین ترتیب در ازای دریافت خدمات از سیستم،از اعتبار شخص کسر می شود.

 • اپراتور خودکار (ACD (Automatic Call Distribution

  یکی از روش‌های ارائه اطلاعات مورد نیاز مراجعین هر سازمان، ارائه از طریق سیستم‌های اطلاع رسانی گویا است. تماس گیرندگان با تلفن گویا، قادر خواهند بود با راهنما‌هایی که این سیستم در اختیارشان قرار می‌دهد به اطلاعات مورد نیاز خود از طریق درختواره اطلاعاتی، توسط شماره گیر تلفن، دسترسی پیدا کنند.

 • هشدار تماسهای بدون پاسخ

  هیچ یک از سازمان ها نباید تماس های دریافتی خود را از دست دهند اما برخی اوقات این اتفاق می افتد. بدبن ترتیب نه تنها فرصت های مهم تجاری و درآمدهای ناشی از آن را از دست می دهید بلکه مشتریان فعلی و بالقوه خود را نیز از دست خواهید داد. سیستم هشدار تماس های بدون پاسخ IVR5، پانزده ثانیه پس از یک تماس ناموفق، برای شما یک ایمیل ارسال می نماید.

 • پاسخگویی بر اساس ساعت و روزهای مختلف کاری

  شما می توانید با توجه به ساعات، روزها، هفته ها، ماه ها و یا سال های مختلف، برنامه ریزی نمایید تا تماس های ورودی در این زمان ها، به مقصد خاصی مانند یک واحد خاص، موبایل، گروهی از افراد و یا پست صوتی وصل شوند. بطور مثال تماس ها می توانند از ساعت 9 صبح الی 5 بعدازظهر روزهای شنبه تا پنج شنبه به شماره های اصلی سازمان و در ساعات دیگر و یا روزهای تعطیل به گروهی از افراد و یا شماره موبایل خاص و یا حتی پست صوتی وصل شوند.

 • انتقال مکالمه به سایر خطوط (Call Divert)

  اگر فردی با شما تماس بگیرد و شما نتوانید او را راهنمایی کنید، بدون شک شنیدن جمله "متاسفم، شماره تلفن مسئول مورد نظر شما ... می باشد" برای او خوشایند نخواهد بود. راه حل این مشکل، استفاده از "سرویس انتقال مکالمه به سایر خطوط IVR5 "می باشد. این ویژگی به شما این امکان را می دهد که تماس های ورودی را به هر شماره ای در هر جای دنیا به سادگی منتقل نمایید و از شماره گیری مجدد تماس گیرندگان جلوگیری نمایید! ارائه خدمات مناسب به مشتریان امری حیاتی در تمامی زمان هاست. با استفاده از ویژگی "انتقال مکالمه به سایر خطوط IVR5 " از ارائه خدمات مطلوب و حرفه ای به مشتریان خود، اطمینان کامل داشته باشید.

 • ارسال فکس و صوت به ایمیل Voice And Fax To Email

  سیستم IVR5 ، بصورت خودکار فکس های رسیده به شماره شما را پیدا خواهد نمود و آن ها را به عکس )تبدیل نموده و به ایمیل شما ارسال می نماید.

 • گزارش عملکرد سیستم

  گزارش عملکرد برای بسیاری از سازمان های تجاری حائز اهمیت می باشد چراکه میزان اثربخشی فعالیت های بازاریابی و تبلیغات را اندازه گیری نموده و زمان هایی را که بیشترین تماس ورودی را دارد، شناسایی کرده و می توانید به درستی احتیاجات را تخمین بزنید. با استفاده از ویژگی "گزارش عملکرد IVR5 " از جزئیات و تعداد تماس های دریافتی خود آگاهی یابید.

 • سیستم های پاسخگو (IVR)

  اجازه دهید که تماس گیرندگان به اطلاعات شما گوش کنند

 • نرم افزار تلفن گویا (پاسخگوی هوشمند تلفن)

  نرم افزار تلفن گویا به منظور دستیابی مراجعین تلفنی به اطلاعات خاص و یا برقراری ارتباط مستقیم میان مراکز و مخاطبان بصورت گویا طراحی شده است. با این امکان، شرکتها یا سازمانها می توانند بدون هیچگونه محدودیتی، اطلاعات سازمانی و خدمات قابل ارائه توسط مرکز را (ضمن طبقه بندی) بصورت گویا و شبانه روزی در اختیار مراجعین تلفنی خود قرار داده و به سادگی این اطلاعات را به روز در آورند. استفاده از سیستم تلفن گویا علاوه بر صرفه جویی در هزینه نیرو همچنین می تواند بطور چشمگیری در زمان پاسخگویی پرسنل به سوالات تکراری و عمومی نیز صرفه جویی کند ...

 • ارائه گزارشات عملکرد سیستم

  ارائه گزارشاتی از قبیل: شماره تماس گیرندگان، تعداد تماسهای روزانه و ساعتی، عملکرد سیستم، رسم نمودار، گزارش تعداد تماسهای برقرار شده با داخلی ها و ...

 • اطلاع رسانی معکوس

  این زیر سیستم امکان برقراری تماس با لیستی از شماره ها و اعلام پیغامهای خاصی از قبیل بدهی قبوض، وامها و مناسبتهای خاص را فراهم میکند. شاید تماس های زیادی مبنی بر پخش اطلاعیه، هشدار ، پیام تبریک ، نظر سنجی یا اعلام بدهی به شما شده و شما را از یکسری موارد آگاه کرده باشند. آیا تا کنون به چگونگی انجام این کار فکر کرده اید. آیا سازمان و یا شرکت شما احتیاج به چنین سیستم مکانزه ای دارد ؟

1 2   >   صفحه 1 از 2