• سامانه ارسال فکس تحت وب. Fax Hosting

  سامانه تلفن گویای فارسیکام با ترکیب نرم افزار CRM فارسیکام توانایی ارسال فکس از طریق وب را دارا است. در این حالت شما می توانید فایل فکس خود را از هرنقطه فقط از طریق اینترنت برای سامانه تلفن گویا ارسال نمایید و این سامانه با توجه به شماره مورد نظر، شماره گیری را انجام می دهد و فکس را ارسال می نماید. در این سامانه شما قادر به ارسال فایل های HTML نیز هستید.

 • PCIe کارت های نسل جدید - The PCI-Express [PCI-E] expansion slot

  طی بروز شدن Motherboard های نسل جدید و کنار رفتن اسلات PCI و روی کار آمدن اسلات PCIe ، فارسیکام نیز کارت های سخت افزاری سامانه خود را به روز کرده و از کارتهای PCIe استفاده می نمایند. این نوع کارت ها همسان با اسلات PCIe همانند نسل قبلی خود تمام قابلیت های سامانه را در خود دارد و قادر است روزانه بیش از 300 هزار تماس را ساماندهی نماید.

 • نمایش اطلاعات کامل تماس گیرنده در هنگام تماس

  زمانی که تماس گیرنده توسط اپراتور خوردکار به داخلی مربوطه متصل می شود اپراتور نیاز به داشتن اطلاعاتی از جمله شماره تماس ، نام و نام خانوادگی تماس گیرنده کد ملی ، شماره اقتصادی و دیگر اطلاعات است. این سامانه با تعریف عناوین و فیلدهای مورد نیاز پس از وارد کردن اطلاعات ، این امکان را به اپراتور می دهد که با مشخص کردن فیلدهای قابل نمایش در تماس، اطلاعات لازم از مشتری را در هنگام تماس در اختیار داشته باشد. به صورتی که در کنار صفحه اطلاعات به صورت جدول با اطلاعات از قبل تعیین شده نمایش داده می شود . با هر بار کلیک برروی تلفن مورد نظر از لیست تماس ها، اطلاعات همان تماس قابل رویت می باشد.

 • کیفت bit 16 در پخش صدای گویا

  در راستای بهبود کیفیت و وضوح پخش صدا و به حد صفر رساندن نویز موجود در صداهای گویا سامانه مرکز تلفن گویا فارسیکام این امکان را دارد که صدایی با کیفیت 16 بیتی را بارگذاری و پخش نماید.

 • امکان صف انتظار در زمان انتقال نوبت دوم تماس

  زمانی که اپراتور خودکار انتقال تماس را انجام می دهد، اپراتور احتیاج به انتقال به داخلی دیگری داشته باشد و در همین لحظه داخلی دوم اشغال باشد, سامانه، تماس را وارد صف کرده و تماس را از دست نمی دهد. در این حالت بدون آنکه اپراتور اول احتیاج به چک کردن خط مقصد داشته باشد تماس را به اپراتور دوم منتقل می کند که در حالت اشغالی نیز تماس از دست نرفته و در صف انتظار باقی می ماند

 • فوروارد کردن داخلی - Forward

  دز زمانهایی احتیاج به انتقال تماس های ورودی یک داخلی به داخلی دیگری است, مثلا احتمال حضور نداشتن اپراتور پاسخگو و یا در جلسه بودن علت این امر می شود. در نرم افزار تلفن گویای فارسیکام این کار با زدن یک کد ساده پیش بینی شده که باعث می شود تماس های ورودی به داخلی ها را بتوان کنترل و فوروارد نمود. به طو رمثال داخلی 120 به دلایلی قادر به پاسخگویی نیست و مایل است تماس های خود را برروی داخلی 130 فوروارد کند (انتقال دهد) این عمل با زدن یک کد از پیش تعیین شده بدون صرف زمان قابل اجراست.

 • کنترل ورودی هایی که با بوق اشغالی مواجه می شوند.

  اگر داخلی که فرد تماس گیرنده مایل است به آن مرتبط شود مشغول باشد ، سیستم تلفن گویا او را در لیست انتظار برقراری مکالمه قرار می دهد ، حال این امکان به سیستم اضافه شده است که اگر فردی با یک داخلی خاص ارتباط برقرار کرد و پس از آن اپراتور بخواهد وی را به داخلی دیگری که مشغول است ارتباط دهد ، به صورت اتوماتیک فرد در لیست انتظار مکالمه داخلی مورد نظر قرار میگیرد .

 • الویت بندی در برقراری ارتباط

  در نسخه جدید نرم افزار امکان الویت بندی در برقراری ارتباط با اپراتورها بر اساس شماره تماس گیرنده افزوده شده است بطوریکه پس از برقراری تماس با سیستم پس از شناسایی شماره تلفن بر اساس نرخ مکالمه به سیستم افراد را بر اساس الویت به اپراتور ها وصل میکند.

 • پخش اطلاعات پاسخ دهنده قبل از اتصال

  پخش اطلاعات واحد یا شخص در ارتباط به داخلی: هنگام برقراری ارتباط با داخلی، این امکان به سیستم گویا اضافه شده است که پس از زدن دکمه قبل از ایجاد ارتباط، اطلاعات شخص یا واحد را قرائت می نماید سپس مکالمه بین طرفین را برقرار می سازد. این اطلاعات می تواند نام شخص پاسخ دهنده و یا شماره داخلی و واحد پاسخگو باشد.

 • تعیین وضعیت پاسخگویی

  تعیین وضعیت پاسخگو بودن کاربران توسط مدیر سیستم: مدیر سیستم می تواند از طریق بخش کاربران، وضعیت پاسخگویی را برای کاربران فعال کند، یعنی بدین شکل که پاسخگویی را برای برخی کاربران فعال کند و برای برخی دیگر غیر فعال نماید تا کارمندان با مشغله کاری بیشتر از پاسخگویی به تماس های تلفنی برای چند ساعتی رها باشند.

 • تغییر وضعیت پاسخگویی

  تعیین وضعیت پاسخگو بودن توسط خود کاربر: کاربر پس از ورود به سیستم این اختیار را دارد که مشخص کند آیا می خواهد پاسخگوی تلفن باشد یا خیر، در صورتیکه نخواهد با زدن تنها یک دکمه دیگر دستگاه تلفن او زنگ نخواهد خورد. این دسترسی در زمانی قابل احراست که سامانه تلفن گویا به صورت مرکز تلفن پیاده سازی شده باشد و تماسها به کاربران فعال انتقال یابد.

 • آلارم Caller ID

  آلارم Caller ID: این آلارم که می تواند بر حسب انتخاب شما آهنگ مورد علاقه شما نیز باشد، این امکان را به شما می دهد تا از آن به عنوان صدای زنگخور خطتان به جای صدای گوشیتان استفاده نمایید. این مورد به شما این امکان را می دهد تا از صداهای خسته کننده گوشیتان راحت شده و به آهنگ مورد علاقه خود گوش فرا دهید.

 • تقویم پاسخگویی

  این سیستم که جدیدا به هر دو نرم افزار Client و Server اضافه شده است، قابلیت تعریف چارت سیستم بر اساس ساعات کاری شرکت را دارا می باشد، به گونه ای که سیستم به صورت خودکار در ساعتی که برایش از پیش تنظیم می شود، چارت دیگری را می خواند. به طور مثال در روز پنجشنبه به محض پایان ساعت کاری پرسنل و ترک محل کار چارت دیگری که وظیفه گرفتن پیغام و یا انتقال مکالمه به تلفن همراه یک یا تعدادی از پرسنل است را باید بروی خطوط تنظیم کرد.لذا برای انجام این کار از امکان تقویم سیستم که قابلیت تنظیم روز ها به همراه ساعت های مختلف روز و تاریخ خاص را دارد استفاده می کنیم در حالت دیگر ممکن است که شخص بخواهد در ساعات بخصوص در آن روز چارت پخش گردد.برای اینکار در قسمت 'از ساعت' زمان شروع اجرای چارت و در قسمت 'تا ساعت' پایان اجرای چارت را باید وارد کینم.

 • لیست مزاحمین

  در نسخه جدید نرم افزار تلفن گویای شرکت فارسیکام امکان تعیین لیستی از مزاحمین وجود دارد این قابلیت به شما این امکان را می دهد که تماس های ورودی را پردازش نموده و بر حسب لیست مزاحمینی که تعبیه نمودید هر شماره را به سناریو از پیش تعریف شده ارسال کنید. به عنوان مثال با این کار می توانید شرکت های تبلیغاتی را به سناریو دیگری خارج از سناریوی اصلی هدایت نمایید. تا در صورت تماس پیغامی در این خصوص برایشان پخش گردد.

 • نمایش مدت زمان مکالمه و افراد منتظر در صف

  نمایش مدت زمان مکالمه و افراد منتظر در صف برقراری تماس : در نسخه جدید نرم افزار مدت زمان مکالمه و تعداد افراد منتظر در صف برقراری تماس بصورت آنلاین برای هر کاربر داخلی نمایش داده می شود تا کاربر در هنگام مکالمه بتواند تماسهای خود را بهتر مدیریت نماید

 • آنالیز خطوط

  یکی از مهمترین موارد در سیستمهای مقیاس بالا بررسی وضعیت خطوط می باشد که در نسخه های جدید نرم افزار این قابلیت افزوده شده است.بطوریکه با تنظیم ساعت روزانه کلیه خطوط متصل به سیستم (از نظر قطعی و وصلی) بررسی شده و وضعیت آنها جهت گزارش گیری نشان می دهد.

 • پشتبان گیری خودکار

  امکان پشتبان گیری خودکار از بانکهای اطلاعاتی نرم افزار :در نسخه جدید نرم افزار امکان تنظیم ساعت خاص برای پشتیبان گیری روزانه از بانک اطلاعاتی افزوده شده است. بطوریکه پس از فعال شدن عملیات پشتیبان گیری، سیستم برای چند لحظه غیر فعال شده و فایلهای مورد نظر در محل دیگری از کامپیوتر یا شبکه محلی کپی خواهند شد.

 • تماس اعتباری

  در این سیستم امکان تعریف کاربران و میزان اعتبار خاص جهت استفاده از خدمات سیستم گویا وجود دارد. بدین ترتیب در ازای دریافت خدمات از سیستم،از اعتبار شخص کسر می شود.

 • عملیات خاص بروی شماره تماس گیرنده

  امکان تعریف عملیات خاص بر اساس شماره تماس گیرنده:این قابلیت به شما این امکان را می دهد تا بر اساس شماره تلفن تماس گیرنده و حتی کد شهر تماس گیرنده یک چارت (سناریو) و یا عملکرد خاصی مشخص نمایید تا از این طریق روند پاسخگویی به افراد با سرعت و دقت بیشتری انجام شود.

 • کنفرانس 3 نفره

  با استفاده از این قابلیت امکان برقراری کنفرانس سه نفره تلفنی وجود دارد. همچنین در مواردی که نیاز است تماس متصل شده به یک داخلی را به خط شهری یا موبایل دیگری وصل کنیم با استفاده از این قابلیت امکان پذیر می باشد.

 • شماره گیری از طریق نرم افزار

  در نرم افزار کلاینت شما این قابلیت را دارید که بعد از ذخیره نام و شماره تماس مشتری جهت تماس مجدد به وی از طریق خود نرم افزار با زدن کلید شماره گیری اقدام به شماره گیری نموده سپس با گوشی تلفن خود شروع به صحبت کردن کنید. این قابلیت جهت تسریع در امر شماره گیری و به صفر رساندن درصد اشتباه در شماره گیری تعبیه شده است.

 • نمایش CallerID و اطلاعات جانبی تماس گیرنده

  نشان دادن شماره تماس گیرنده یک امر بسیار پیش پا افتاده در امر مراکز تلفن و سانترال است که در مرکز تلفن کامپیوتری فارسیکام نیز این امر رعایت می شود. اما قابلیت بسیار پویا و قدرتمندی در کنار این امر وجود دارد دیدن سایر اطلاعات شخص تماس گیرنده می باشد. به صورتی که شما طبق خواسته خود و کاملا اختیاری موارد مربوط به مشتریان را تعریف سپس اطلاعات آن را تکمیل می نمایید. این اطلاعات در زمان نشان دادن شماره تماس به صورت جدولی در کنار صفحه مانیتور نمایان شده و شما می توانید تمام اطلاعات شخص پشت خط را قبل از صحبت کردن با وی دانسته و با اطلاعات کامل از وی با او به صحبت بپردازید.

 • نمایش CallerID

  نمایش CallerID بر روی صفحه نمایش گوشی های مجهز به CallerID :با استفاده از این مرکز شماره تلفن کلیه تماس گیرندگان بر روی دستگاه تلفن یا دستگاه CallerID متصل به مرکز تلفن کامپیوتری درج خواهد شد. از مزایای این سیستم سازگار بودن با کلیه دستگاههای تلفن موجود در بازار و عدم نیاز به گوشی مدل و مارک مخصوص میباشد.

 • زیر سیستم تماس معکوس (انتشار پیام صوتی)

  شاید تماس های زیادی مبنی بر پخش اطلاعیه، هشدار ، پیام تبریک ، نظر سنجی یا اعلام بدهی به شما شده و شما را از یکسری موارد آگاه کرده باشند. آیا تا کنون به چگونگی انجام این کار فکر کرده اید. آیا سازمان و یا شرکت شما احتیاج به چنین سیستم مکانزه ای دارد

 • تعریف چندین چارت گویا

  امکان تعریف چندین چارت گویا مختلف با ساختار متفاوت و اختصاص هر چارت به یک خط تلفن ورودی جهت تقسیم بندی و بهینه سازی ساختار تلفن گویا و سهولت در برقراری ارتباط با داخل مجموعه.

 • گزارشات

  ارائه گزارشات مدیریتی و کاملا کاربردی در نرم افزار تلفن گویا از دیگر امکانات و قابلیت های قابل بحث در زمینه CallCenter و CTI می باشد. بالغ بر 20 نوع عمل در این سامانه قابل گزارش گیری می باشد.. تمامی گزارشات قابل ذخیره به صورت فایل Excel می باشند. تمامی گزارشات را می توان به صورت نمودار خطی یا میله ای نمایش داد و چاپ نمود. گزارشاتی مانند : تعداد تماس ها تعداد فکس ها تعداد پیغام های گذاشته شده تعداد تماس های منتقل شده به داخلی اعلام مدت زمان مکالمه- زمان- شماره تلفن تماس گیرنده گزارشات سیستم مشاوره گزارشات زیر سیستم تماس معکوس انتشار پیام صوتی و... در تمامی گزارشات شما قادر به جستجو بر اساس فسلدهای مختلف هستید.

 • نمودار در گزارش

  امکان تولید نمودار در گزارش تماسهای ورودی و دریافت اطلاعاتی از قبیل تعداد تماس های ورودی در هر روز، میانگین تماسهای در بازه زمانی خاص و گزارش تماسها در ساعات مختلف شبانه روز در نسخه جدید نرم افزار امکان پذیر می باشد.