• اپراتور خودکار (ACD (Automatic Call Distribution

  یکی از روش‌های ارائه اطلاعات مورد نیاز مراجعین هر سازمان، ارائه از طریق سیستم‌های اطلاع رسانی گویا است. تماس گیرندگان با تلفن گویا، قادر خواهند بود با راهنما‌هایی که این سیستم در اختیارشان قرار می‌دهد به اطلاعات مورد نیاز خود از طریق درختواره اطلاعاتی، توسط شماره گیر تلفن، دسترسی پیدا کنند.

 • صف انتظار مکالمه (Call Queuing)

  اگر تلفن واحد مورد نظر اشغال باشد، تماس گیرنده پیغام کوتاهی با این مضمون که او در صف انتظار مکالمه است، را می شنود. تا زمانیکه ارتباط برقرار شود، آهنگ و یا پیام پوزش برای فرد پخش خواهد شد. صف انتظار مکالمه می تواند با voice to email و یا هر یک از خدمات دیگر تماس، تلفیق شود.

 • انتقال مکالمه به سایر خطوط (Call Divert)

  اگر فردی با شما تماس بگیرد و شما نتوانید او را راهنمایی کنید، بدون شک شنیدن جمله "متاسفم، شماره تلفن مسئول مورد نظر شما ... می باشد" برای او خوشایند نخواهد بود. راه حل این مشکل، استفاده از "سرویس انتقال مکالمه به سایر خطوط IVR5 "می باشد. این ویژگی به شما این امکان را می دهد که تماس های ورودی را به هر شماره ای در هر جای دنیا به سادگی منتقل نمایید و از شماره گیری مجدد تماس گیرندگان جلوگیری نمایید! ارائه خدمات مناسب به مشتریان امری حیاتی در تمامی زمان هاست. با استفاده از ویژگی "انتقال مکالمه به سایر خطوط IVR5 " از ارائه خدمات مطلوب و حرفه ای به مشتریان خود، اطمینان کامل داشته باشید.

 • اپراتور خودکار - انتقال هوشمند مکالمه

  با استفاده از سیستم تلفن گویا فارسیکام شما می توانید کلیه تماسهای ورودی خود را مدیریت کنید و همواره مطمئن باشید که تماسی بدون پاسخ نخواهد ماند. این سیستم به شما این امکان را می دهد تا بتوانید بسته به ساعات کاری و ترافیک تماسهای ورودی، اپراتورها و کاربران خود را در گروه های کاری مختلف ایجاد و تماس را بصورت هوشمند بین آنها تقسیم کنید.همچنین با توجه به مدت انتظار افراد در صف انتظار و تعداد تماسهای ورودی در بازه های مشخص ، جهت بهبود روال پاسخگویی و ارتقا عملکرد کاربران پیغام ها و اطلاعات تماس گیرنده را در صندوق صوتی یا صندوق فکس ذخیره کنید تا مشتریان مدت زمان طولانی در انتظار برقراری تماس نباشند. سیستم تلفن گویا فارسیکام به شما این امکان را می دهد تا بر اساس شماره تماس گیرنده بتوانید کاربر یا گروه کاربری خاصی را جهت پاسخگویی مشخص کنید و تماس را بصورت هوشمند بین افراد مربوطه تقسیم کنید.